بهینه سازی سرعت با گوگل فرست

بهینه سازی سرعت

منظور از بهینه سازی سرعت، بهینه سازی سرعت لود صفحات یک وب سایت، با ارایه راهکارها و یا انجام خدمات بهینه سازی سرعت سایت از سوی گوگل فرست است.

بهترین دلیل برای تصمیم تغییر ساختار سایت، سرعت لود سایت است. این سایت کند لود می شود، پس من به یک سایت دیگر احتیاج دارم!

اغلب افرادی که برای بهینه سازی سرعت لود صفحات سایتشان، یا عموما صفحه اول سایت و فروشگاهشان به ما مراجعه می کنند، با ساختارهایی عمدتا پیچیده، مشکل دار و کندی لود مواجه هستند.

لود در لغت انگلیسی از عبارت Download گرفته شده و به معنی بارگیری یا همان بالا آمدن صقحه سایت یا دیده شدن یک سایت به کار می رود.

لود یک وب سایت به پارامترهای بسیار زیادی بستگی دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

img

بهینه سازی سرعت سرور

یکی از خدمات قابل ارایه توسط گوگل فرست که پس از تحقیق بسیار زیاد در واحد بازاریابی شرکت تنظیم و برای ارایه به صورت یک خدمت درآمد، ارایه پیشنهاد یک سرور بهینه برای مشتریان است. اغلب سایت هایی که دیر لود می شوند، یا با کمبود آگاهی صاحب سایت ممکن است به صرف هزینه های گزاف سالانه برای تهیه سرور منجر شده و با عدم تسلط وی بر مفاهیم سرور بجای آنکه سرور بهینه و مورد نیاز به وی ارایه شود، هزینه در برابر خدمتی از وی دریافت می شود که یا:

1

منابع سرور کمتر از آن چیزی است که مورد نیاز است و سایت کند لود می شود؛ نتیجه اینکه سایت به صورت بهینه از منابع سرور نمی تواند استفاده کند و کندتر از حدی لود می شود که باید!
img

2

منابع سرور برابر آن چیزی است که نیاز دارد ولی سایت به شکلی بهینه پیاده سازی نشده، در نتیجه باز هم منابع با نیاز همخوانی ندارد؛ نتیجه اینکه با اینکه منابع مورد نیاز تهیه شده ولی هنوز سایت بهینه لود نمی شود.
img

3

منابع سرور بیش از نیاز است و سایت هنوز بهینه نیست!
img

یک حالتی هم هست که، سایت و سرور با منابعی دقیقا برابر نیاز طراحی و لود شده اند، اما اگر بدون آگاهی و برنامه ریزی جلو برویم، از حالت بهینه دور شویم و مواردی را به سایت اضافه کنیم که اغلب یا نیازشان نداریم، یا آنطور که نیاز داریم، به صورت بهینه آنها را بکار نگرفته ایم، این نیز سبب می شود که دیر یا زود، سرعت لود شدن فعلی از زمانی که سایت را از طراح آن تحویل گرفته ایم، فاصله گرفته و دیرتر لود می شود.

برای خرید خدمت سرور پرسرعت و حرفه ای بهینه، یا بهینه سازی سرعت سرور فعلی (قوانین و مقررات)* با ما تماس بگیرید.

آیا من به این خصوصیات نیاز دارم؟

طراحان سایت، اغلب با زبانی می نویسند، که یا آنرا خوب بلدند، یا مطمئن هستند، هیچ گاه شما آنرا یاد نمی گیرید! یعنی به زبانی می نویسند، که شما اگر بخواهید شخصی را برای تغییر یا به روز رسانی سایت به خدمت بگیرید، نتوانید، و یا دست کم، از آن قیمتی که مجری فعلی ارایه می دهد، در بازار، کسی را برای پیاده سازی افکار جدید خود، به قیمت معقول نیابید! معمولا طراحان سایت، طوری سایت را می نویسند، که شما به آنها، سالیان سال، متکی باشید. تا زمانی که دانش آنها از به روز بودن به قولی بیافتد!

امروز، شما به فکر این افتاده اید که یک دکمه بالای سایت اضافه کنید؛ به آن call to action یا سایر دکمه هایی که با ضربه به آنها، مخاطب با شماره تلفن شما، به صورت مستقیم از روی موبایلش تماس میگیرد.

همیشه چند راه برای پیاده سازی اینگونه موارد هست، می توانید دکمه ای را با پلاگ این ها، یا خصوصیات از پیش نوشته شده اضافه کنید. می توانید یک خط کد سبک اضافه کنید، تا این دکمه به همان شکل پلاگ این بیاید، ولی بسیار زودتر لود شود!

پس همیشه این سوال را از خود بپرسید، آیا من به این خصوصیت نیاز دارم؟ یا بهتر بگوییم، آیا من به شکل پیاده سازی این خصوصیت حساس هستم؟ شما یک دکمه می خواهید، مهم نیست با پلاگ این لود شود، یا با یک خط کد دستی! معمولا پلاگ این های زیادی، بلایی را سر شما می آورند که نمی دانید. در یک متن جداگانه بعدا پلاگ این ها را بررسی و به تبادل نظر خواهیم پرداخت.

چرا بهینه سازی سرعت سایت مهم است؟

فرض کنید شما وارد یک سایت شده اید. یا بهتر بگویم، آدرس سایت را تایپ کرده اید، آیا بیش از چند ثانیه مهلت می دهید سایت بالا بیاید و به قولی تماما و گرافیکی لود شود؟ قطعا اگر بیش از ده ثانیه طول بکشد، و گاها، بیشتر طول بکشد، شما وضعیت اینترنت خود را بررسی می کنید. آیا اینترنت قطع شده؟ سایت دیگری را می زنید، و فرض کنید، عبارتی را برای خرید یک محصول جستجو نموده باشید، قطعا اگر سایتی دیر لود شود، به سراغ سایت بعدی خواهید رفت. حال خود را جای مخاطبی که قرار است به سایت شما بیاید، بگذارید، اگر سایت دیر لود شود، شما مخاطب ها را یکی پس از دیگری از دست می دهید! پس “بهینه سازی سرعت سایت… مهم است!”
img

بهینه سازی سرعت با چند راهکار ساده

برای بهینه سازی سرعت سایت خود، قطعا از مشاوران خبره کمک بگیرید. ما نیز می توانیم با بهینه سازی سرعت شما، هر آنچه که باشد، به شما کمک کنیم تا مخاطبان خود را از دست ندهید.

  • طراحی مجدد سایت
  • اگر سایت شما از سیستم های مدیریت محتوای غیر معمول، به روز نشده و یا پیچیده ای استفاده کند که نیاز نداشته باشید، قطعا با تغییر سایت و مهاجرت به سیستم های متن باز، بیشتر مسیر برای بهینه سازی هموار می شود. پس در برخی مواقع ممکن است ابتدا نیاز باشد به ما (گوگل فرست) سایت جدیدی را با همان شکل و شمایل و ظاهر قبلی، ولی با طراحی سایت بهینه و به روز سفارش دهید.

  • بهینه سازی سایت فعلی
  • اگر سایت شما، نیاز به طراحی مجدد نداشته باشد، می توانیم آنرا به روز، بهینه و با سرعت لود مناسب در سرور گوگل فرست هاست کنیم. اغلب مشتریان در این دسته قرار میگیرند ولی عملیات بهینه سازی باید صفر تا صد توسط ما صورت پذیرد

اگر میخواهید سایت شما را برای بهترین سرعت ممکن تحویل دهیم و فقط به چند راهکار برای بهینه سازی نیاز دارید، می توانید از مشاوره ما برای طراحی سایت بهره مند شوید.