شرکت دانش پرداز مهر صاحب امتیاز و بهره بردار وب سایت تخصصی گوگل فرست در سال ۱۳۸۷ تأسیس گردید و در طول بیش از یک دهه فعالیت و همکاری با سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در زمینه فناوری اطلاعات، توانسته است کارنامه ی درخشانی در این حوزه به نام خود ثبت نماید. دانش پرداز مهر (DPM) در زمینه طراحی وب سایت، سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ به صورت تخصصی فعالیت می نماید.
گوگل فرست با پشتوانه عملی و علمی دانش پرداز مهر متشکل از دپارتمان های متعددی است که هر یک به صورت متمرکز و مستقل بر روی حوزه سئو فعالیت می نمایند.
این حوزه‌ها بیش از هر چیز رضایتمندی مشتریان را در سرلوحه اقدامات خود قرار داده‌اند. در جهت ارتقای رضایتمندی مشتریان از مجموعه دانش پرداز و همچنین زیر مجموعه های آن نظیر گوگل فرست و سایر خدمات سیستم تیکتینگ مشترکی در دامنه ذیل ایجاد شده است که کاربران عزیز با رجوع به آن می توانید مسائل خود را مطرح نمایند.
کارکرد سیستم تیکتینگ در اینجا شرح داده شده است
کاربران عزیز برای استفاده از سیستم تیکتینگ نیازی نیست که حتماً مشتری ما باشند. آن ها می توانید سوالات خود را از سایر بخش‌ها، نحوه عملکرد بخش ها، سرویس ها، خدمات و … در سیستم تیکتینگ ایجاد نموده و پاسخ خود را در زمان مقتضی دریافت نمایید.