طراحی نرم افزار و اپلیکیشن

طراحی نرم افزار و اپلیکیشن

ما در گوگل فرست، به تولید نرم افزار بر اساس نیاز مشتریان، مشغولیم! معمولا، یک بنگاه اقتصادی یا یک شرکتی که به انجام فرآیندی روی بیاورد، پس از مدتی، به یک سیستم نرم افزاری برای تسهیل فرآیندها، ساده سازی، بالابردن سرعت در ارایه خدمت و یا محصول نیاز دارند. معمولا، وقتی یک فرآیند یا نیاز همه گیر شود، شرکتهای بزرگ برای کمک به رفع نیاز همه-گیر، یک نرم افزار کلی یا جامع ارایه می نمایند. مثلا نرم افزار word برای رفع نیاز به یک سیستم تجزیه و تحلیل کلمات نوشته شده است. یا نرم افزارهای مشابه مانند excel، مرورگرها و امثال آن. در یک سطح بالاتر، نرم افزارهایی مانند نرم افزار تخصصی حسابداری برای بخش های مختلف نگارش شده که مثلا به رفع یک نیاز پیچیده با یک نرم افزار جامع و کاملا تخصصی در یک حوزه خاص می پردازد. مثلا شرکت یا بنگاه اقتصادی شما، از یک نرم افزار حسابداری برای رفع نیاز حسابداری و جلوگیری از سردرگمی خود در محاسبات و امور مالی بهره گرفته است.

اگر کمی در زنجیره عرضه کالا یا خدمات جلو تر برویم، مثلا شرکت شما به صورت تخصصی در یک بخشی از بازار فرضا، عرضه دارو مشغول فعالیت است. علاوه بر نرم افزارهایی که در بالا گفته شد، ممکن است نیاز شما با یک نرم افزار حسابداری معمولی رفع نشود. معمولا نرم افزاری که شما میخواهید باید، به گرفتن سفارشاست، تجزیه و تحلیل، ارسال و مواردی از این دست بپردازد. پس، شما یک نرم افزار مختص خود را نیاز دارید. گرچه برخی شرکتها نیز در این حوزه یا حوزه های مشابه توزیع دارو، به تولید نرم افزارها می پردازند، آما شرکتهایی که آینده نگر و دنبال “رهبر بازار شدن" باشند، معمولا از میانه راه، به تولید نرم افزار اختصاصی جهت رفع نیازهای روزافزون خود می پردازند.

img

لذا اگر شما از آن دسته از شرکتهایی هستید که نیاز شدیدی برای تولید و به خدمت گرفتن یک نرم افزار خاص در زمینه فعالیت خود، رسیده اید، یا مدتهاست به آن فکر می کنید، ولی شرکت یا مجموعه ای قابل اعتماد در این زمینه را نیافته اید، پیشنهاد ما، مشاوره در خصوص تولید نرم افزار است.

نمونه نرم افزارهای تولید شده

اغلب نرم افزارهای تولید شده در شرکت، معمولا قرارداد محرمانگی و عدم افشای اطلاعات را به نوعی طلب می کنند که قرارگرفتن آنها در این بخش، مستلزم عدم پایبندی به تعهد ارایه شده است. اما با این وجود، برخی از این اطلاعات به گونه ای که نام و مشخصات دقیق سفارش دهنده را فاش نکند آورده شده است.
  
 • نرم افزار خبری / پلتفرم موبایل / آندروید Android 
 • نرم افزار بازی / پلتفرم موبایل / آندروید Android - آی او اس Apple IOS 
 • نرم افزار مسابقه تلویزیونی / پلتفرم موبایل / آندروید Android - آی او اس Apple IOS 
 • نرم افزار کنترلر / پلتفرم دسکتاپ / ویندوز Windows 10
 • نرم افزار مسابقه رادیویی / پلتفرم موبایل / آندروید Android - آی او اس Apple IOS (در دست تولید)
 • نرم افزار کنترلر / پلتفرم دسکتاب / ویندوز Windows 10 (در دست تولید)
 • نرم افزار کنترل تولید / پلتفرم تبلت / آندروید Android
 • نرم افزار سی آر ام تخصصی دلالی / پلتفرم دسکتاپ / ویندوز Windows 10
 • نرم افزار تخصصی نوتیفیکیشن ویندوز / پلتفرم دسکتاپ / ویندوز +Windows 7
 • نرم افزار کنترل بخش فروش / پلتفرم تحت وب 
 • نرم افزار محاسبات قیمت آنلاین تحت وب / پلتفرم MVC / تحت وب
 • نرم افزار دمو نمونه کالا / پلتفرم موبایل / آندروید Android

آیا من به نرم افزار اختصاصی احتیاج دارم؟

اگر در فرآیند سفارش گیری کالا و یا خدمات خود به موارد ذیل برخورد می کنید، احتمالا بسیار زیاد شما به یک نرم افزار اختصاصی احتیاج خواهید داشت:
 • ساده سازی فرآیند سفارش گیری و ارایه کالا و یا خدمت؛
 • سرعت بیشتر در بررسی و تکمیل فرآیندها؛
 • کسب بازدهی بیشتر از پرسنل موجود در هر بخش؛
 • به روز شدن و همگام شدن با تکنولوژی؛
 • استفاده بسیار زیاد از سیستم های کامپیوتری در فرآیندها؛
 • تبدیل یک فرآیند پر هزینه به کم هزینه و جابجایی فرآیندها تا جایی که بتواند نیروی انسانی را از آن فرآیند پر هزینه به فرآینده پر بازده تر انتقال داد؛
 • رفع Bottle Neck؛

چطور یک نرم افزار سفارش دهم؟ نمی دانم چه میخواهم؟

قطعا، تا نرم افزار آفیس تولید نشده بود، بنده نیز این متون رو باید روی کاغذ می نوشتم و فرض کنید، وب سایت نبود، روزنامه ای یا مجله ای بود، باید تایپ با تلکس و … یا حروف چینی چاپ انجام می شد! حالا، آفیس توسط مایکروسافت یا اپن آفیس و موارد مشابه عرضه شده و دیگه نیازی به وقت تلف کردن نیست. براحتی، هر آنچه میخواهم، می نویسم. اما…

این امای بزرگ، جایی است که، شما هنوز آفیس را ندیده باشید و به دنبال آفیس بگردید. یعنی نرم افزار اختصاصی شما که تولید نشده که بتوانید درک کنید چطور باید از کجایش استفاده کنید. مثلا، اگر میخواهید فرآیند فروش و مشاوره و … را سبک تر کنید و بجایش در حسابداری تان سندها را از بخش فروش براحتی بزنید، قطعا باید نرم افزار اختصاصی ای همگام شده با API یا هر نوع ارتباط میان برنامه ای نگارش شود. ما در بخش برنامه نویسی نرم افزار، بهترین مشاوره پیش از تولید را می توانیم ارایه و در درک نیاز شما، به عبارت بهتر، نیازسنجی دقیق نرم افزار مورد نیاز شما، یاریگرتان خواهیم بود.

پروسه های پیچیده و مزاحم را بردارید، سودآوری را از یک فرآیند به دیگری منتقل کنید. این خلاصه برنامه نویسی نرم افزاری در کنترل و مدیریت فرآیندها در یک کسب و کار است. برای درک بهتر این قضیه با ما تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره رایگان خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، مشاوره تخصصی و سئو تضمینی مشخصات خود را ارسال فرمایید.

ارسال
close-link