تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت

شرکت دانش پرداز مهر از سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه خدمات و محصولات در حوزه بازاریابی دیجیتالی – فن آوری اطلاعات آغاز به کار نمود. از سالهای آغازین تا میانه ۱۳۹۵ اغلب فعالیت ها و خدمات شرکت به مشتریان بزرگ ارایه می شد. از اوایل سال ۱۳۹۶ با تصمیم مدیران شرکت، بخش بازاریابی مامور طراحی و زمینه سازی ارایه خدمات به مشتریان خرد شد. با این تصمیم بود که چندین محصول در حوزه فن آوری اطلاعات در این سالها طراحی و به بخش خصوصی ارایه شد. سپس با بست و گسترش حوزه فعالیت های شرکت در زمینه وب، نرم افزار موبایل، نرم افزار تحت سیستم عامل و همچنین سایر خدمات بازاریابی اینترنتی، و بطور ویژه “سئو" برای ارایه به مشتریان خرد بازطراحی شد. تمامی این خدمات علاوه بر فارسی، به زبانهای انگلیسی، عربی و فرانسه در شرکت به مشتریان بزرگ و کوچک در داخل و خارج از کشور قابل ارایه است.

پرسنل شرکت، به نوعی کار را سرگرمی خود و شرکت را خانه خود می دانند، کسی از به اشتراک گذاشتن دانسته های خود واهمه ندارد و به اصطلاح دست و دل بازی خاصی در ارایه اطلاعات به مشتری و مشاوره ویژه در همه زمینه های بازاریابی دیجیتالی، با قدرت تمام درجریان است. از همین رو است که مانند مشتریان فعلی شرکت، اگر شما نیز به دنبال یافتن نوعی Total Solution هستید، می توانید همه نیازهای بازاریابی دیجیتالی خود را یکجا دریافت کنید.

معمولا، این جمله را از مشتریان وفادار زیاد شنیده ایم، " ما که نمی توانیم شما را رها کنیم ! “

خدمات شرکت دانش پرداز مهر با برند گوگل فرست در حال حاضر شامل، مشاوره در خصوص بازاریابی دیجیتالی، تبلیغات محیطی و اینترنتی موثر، طراحی و بهینه سازی وب سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز، WordPress و MVC،  بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر یا همان سئو، تولید نرم افزار تحت موبایل و سیستم عامل، تولید و مشارکت در تولید بازی است. برای کسب اطلاعات بیشتر از منوی خدمات سایت دیدن فرمایید.

شرکت دانش پرداز مهر، با تکیه بر دانش به روز و تجربه پرسنل خود همواره سعی داشته در حوزه بازاریابی دیجیتالی گامی مهم و موثر در جهت تحقق اتکا و اعتماد به تولید ملی برداشته شود. لذا، تمام تلاش پرسنل و مدیران شرکت بر این اصل مهم استوار است.

با ما برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه وب، سئو، طراحی نرم افزار و بازی و سایر حوزه های بازاریابی دیجیتالی به مشاوره بنشینید.

برای دریافت مشاوره رایگان خدمات طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، مشاوره تخصصی و سئو تضمینی مشخصات خود را ارسال فرمایید.

ارسال
close-link